Valamit azonosítottak a nyíregyházi kórház vízhálózatában: több épületben korlátozták az ivóvízhasználatot
Valamit azonosítottak a nyíregyházi kórház vízhálózatában: több épületben korlátozták az ivóvízhasználatot. Azonnali, megelőző intézkedéseket vezetett be tovább » Valamit azonosítottak a nyíregyházi kórház vízhálózatában: több épületben korlátozták az ivóvízhasználatot
- Hirdetés -
