Riasztás a nyíregyházi kórházban: korlátozzák az ivóvízhasználatot több épületben

A nyíregyházi Jósa András Tagkórház több épületében korlátozni kellett az ivóvízhasználatot, miután a vízhálózat ellenőrzése során mikrobiológiai eltéréseket mutattak ki – közölte a Szabolcs-Szatmár-B ...

Riasztás a nyíregyházi kórházban: korlátozzák az ivóvízhasználatot több épületben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!