A nyíregyházi Jósa András Tagkórház több épületében korlátozni kellett az ivóvízhasználatot, miután a vízhálózat ellenőrzése során mikrobiológiai eltéréseket mutattak ki – közölte a Szabolcs-Szatmár-B ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu