A Kowalsky meg a Vega énekesét a Lyme-kór sem állíthatja meg – Ezt mondja a fertőzésről a szakértő
Rettegett betegséggel kezelik Balázs Gyulát, a Kowalsky meg a Vega frontemberét, aki Lyme-kórral fertőződött meg. A zenész komolyan veszi a problémát: amint felfedezte a jellegzetes tünetet, azonnal orvoshoz fordult, de mivel nincsenek zavaró tünetei, nem áll le, illetve nem mondtak le egyetlen koncertet sem.
- Hirdetés -
