A Kowalsky meg a Vega énekesét a Lyme-kór sem állíthatja meg – Ezt mondja a fertőzésről a szakértő

Rettegett betegséggel kezelik Balázs Gyulát, a Kowalsky meg a Vega frontemberét, aki Lyme-kórral fertőződött meg. A zenész komolyan veszi a problémát: amint felfedezte a jellegzetes tünetet, azonnal orvoshoz fordult, de mivel nincsenek zavaró tünetei, nem áll le, illetve nem mondtak le egyetlen koncertet sem.

A Kowalsky meg a Vega énekesét a Lyme-kór sem állíthatja meg – Ezt mondja a fertőzésről a szakértő

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!