Rettegett betegséggel kezelik Balázs Gyulát, a Kowalsky meg a Vega frontemberét, aki Lyme-kórral fertőződött meg. A zenész komolyan veszi a problémát: amint felfedezte a jellegzetes tünetet, azonnal orvoshoz fordult, de mivel nincsenek zavaró tünetei, nem áll le, illetve nem mondtak le egyetlen koncertet sem.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk