Célba ért a Tisza-kormány legfontosabb ígérete: soha nem akartak ennyire eurót a magyarok
A megkérdezett magyarok 80 százaléka támogatja, hogy Magyarország bevezesse az eurót, mint hivatalos fizetőeszközt – derül ki a legfrissebb Eurobarométer kutatásból. A választások után, májusban készített kérdőíves felmérés alapján a magyarok többsége arra számít, hogy öt éven belül sikerül lecserélni a forintot a közös devizára, ez hatalmas emelkedés az egy évvel korábbi arányhoz képest.
- Hirdetés -
