Kirántották a szőnyeget a debreceni akkugyártás alól: világcégre csapta rá az ajtót a hatóság
Újabb környezetvédelmi botrány robbant ki a debreceni Semcorp körül. A hatóságok több fém és félfém esetében is határérték feletti szennyezést állapítottak meg. A debreceni gyár tevékenységét ismét felfüggesztik, miközben Papp László polgármestere büntetőfeljelentést jelentett be az ügyben.
- Hirdetés -
