Azonnal leállíttatta a kormányhivatal a kínai akkugyárat Debrecenben

A környezetvédelmi hatóság felfüggesztette a kínai hátterű Semcorp tevékenységét, miután a vizsgálatok jelentős fém- és félfémszennyezést mutattak ki a vállalat debreceni telephelyén. A sorozatos környezetvédelmi szabályszegések miatt a hatóságok bírságokat szabtak ki és kármentesítést rendeltek el, miközben a város polgármestere büntetőfeljelentést tett az ügyben – közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Kormányhivatal .

Azonnal leállíttatta a kormányhivatal a kínai akkugyárat Debrecenben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!