Újabb környezetvédelmi botrány robbant ki a debreceni Semcorp körül. A hatóságok több fém és félfém esetében is határérték feletti szennyezést állapítottak meg. A debreceni gyár tevékenységét ismét felfüggesztik, miközben Papp László polgármestere büntetőfeljelentést jelentett be az ügyben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG