Kirántották a szőnyeget a debreceni akkugyártás alól: világcégre csapta rá az ajtót a hatóság

Újabb környezetvédelmi botrány robbant ki a debreceni Semcorp körül. A hatóságok több fém és félfém esetében is határérték feletti szennyezést állapítottak meg. A debreceni gyár tevékenységét ismét felfüggesztik, miközben Papp László polgármestere büntetőfeljelentést jelentett be az ügyben.

Kirántották a szőnyeget a debreceni akkugyártás alól: világcégre csapta rá az ajtót a hatóság

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!