Őrizetbe vették Fonyód egykori polgármesterét, Hidvégi Józsefet
Hidvégi József, Fonyód korábbi fideszes polgármestere és fia ellen indult nyomozás újabb fordulatot vett, amikor szerda reggel rendőrök állították elő őket. A somogyi főügyészség megerősítette, hogy mindkettőjüket gyanúsítottként hallgatták ki, majd Hidvégi Józsefet 72 órára őrizetbe vették, míg fiát szabadon engedték. Az ügyészség később dönt arról, hogy indítványozza-e az expolgármester letartóztatását.
- Hirdetés -
