Őrizetbe vették Fonyód egykori polgármesterét, Hidvégi Józsefet

Hidvégi József, Fonyód korábbi fideszes polgármestere és fia ellen indult nyomozás újabb fordulatot vett, amikor szerda reggel rendőrök állították elő őket. A somogyi főügyészség megerősítette, hogy mindkettőjüket gyanúsítottként hallgatták ki, majd Hidvégi Józsefet 72 órára őrizetbe vették, míg fiát szabadon engedték. Az ügyészség később dönt arról, hogy indítványozza-e az expolgármester letartóztatását.

Őrizetbe vették Fonyód egykori polgármesterét, Hidvégi Józsefet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!