Miután Czirbus Gábor fideszes országgyűlési képviselő lett, lemondott makói alpolgármesteri tisztségéről. Az utódjáról ma döntöttek Makón, miközben a másik, társadalmi megbízatású alpolgármester lemondott. Czirbus Gábor Makó főállású alpolgármestere volt a választás előtt, de mivel bekerült az Országgyűlésbe a Fidesz listájáról, lemondott erről. A hiátusról a mai testületi ülésen tárgyaltak. Farkas Éva Erzsébet polgármester (Fidesz) főállású […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress