NKA-botrány: Ezt a 6 embert vették őrizetbe a 17 milliárdos hűtlen kezelés gyanújával
Magas rangú minisztériumi dolgozókat és volt fideszes országgyűlési képviselőket vettek őrizetbe és állnak bíróság elé, nekik kell felelniük azért, mert a gyanú szerint jogsértő módon osztottak ki 17 milliárd forintot kulturális támogatás címszó alatt.
- Hirdetés -
