Hat embert, köztük az NKA korábbi alelnökét, Bús Balázst is őrizetbe vették a botrányos körülmények között kiosztott 17 milliárd forint kapcsán
Az őrizetbe vett személyeket hűtlen kezelés bűntettével gyanúsítják, a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség ma délután indítványozta a letartóztatásukat.
- Hirdetés -
