Hat embert, köztük az NKA korábbi alelnökét, Bús Balázst is őrizetbe vették a botrányos körülmények között kiosztott 17 milliárd forint kapcsán

Az őrizetbe vett személyeket hűtlen kezelés bűntettével gyanúsítják, a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség ma délután indítványozta a letartóztatásukat.

Hat embert, köztük az NKA korábbi alelnökét, Bús Balázst is őrizetbe vették a botrányos körülmények között kiosztott 17 milliárd forint kapcsán

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!