NKA-botrány: Ezt a 6 embert vették őrizetbe a 17 milliárdos hűtlen kezelés gyanújával

Magas rangú minisztériumi dolgozókat és volt fideszes országgyűlési képviselőket vettek őrizetbe és állnak bíróság elé, nekik kell felelniük azért, mert a gyanú szerint jogsértő módon osztottak ki 17 milliárd forintot kulturális támogatás címszó alatt.

NKA-botrány: Ezt a 6 embert vették őrizetbe a 17 milliárdos hűtlen kezelés gyanújával

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!