„Örülök, hogy más mentalitás jön” – mondta az egészségpolitikai szakértő, akit a Fidesz alatt megfigyelt a titkosszolgálat
Az egészségügy nyilvánosságában beállt fordulatról beszélgetett a Most24 című műsorunkban Rékassy Balázs orvos, egészségpolitikai szakértő, aki az élő adásban azt is elmondta, hogy a Covid idején rászállt a titkosszolgálat, mert nyilatkozott a kórházi helyzetről hazai és külföldi újságíróknak. „Örülök, hogy más mentalitás jön” – mondta az egészségpolitikai szakértő, akit a Fidesz alatt megfigyelt a titkosszolgálat
- Hirdetés -
