„Mikrobiológiai eltérések” miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház több épületében

Alternatív módon az érintett épületekben is biztosított a vízhasználat, amíg tart a fertőtlenítés.

„Mikrobiológiai eltérések” miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház több épületében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!