„Mikrobiológiai eltérések” miatt korlátozták az ivóvízhasználatot a nyíregyházi kórház több épületében
Alternatív módon az érintett épületekben is biztosított a vízhasználat, amíg tart a fertőtlenítés.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Alternatív módon az érintett épületekben is biztosított a vízhasználat, amíg tart a fertőtlenítés.
- Hirdetés -