Szinte csak ázsiai gyártók tudtak bővülni Európában
Egy-két kivétellel csak ázsiai, főleg kínai gyártókat találunk azon OEM-ek között, akik májusban éves bázison több autót adtak el Európában. A legnagyobb mértékben egyértelműen a kínaiak tudtak bővülni.
- Hirdetés -
