Kevésen múlt a katasztrófa: lángra kapott egy autó egy M0-s benzinkúton
Kigyulladt egy személyautó egy benzinkúton az M0-s autóút szigetszentmiklósi szakaszán – közölte a katasztrófavédelem. A jármű motorteréből menet közben füst szivárgott, ezt észlelve a sofőr a töltőál ...
- Hirdetés -
