Elbúcsúztak a Szent Gellért nyolcadikosai
Meghitt és felemelő hangulatban búcsúztattuk el iskolánk végzős, 8. osztályos tanulóit. A ballagási ünnepség az Újtelepi templomban kezdődött, ahol a hálaadó szentmisén együtt adtunk hálát az elmúlt nyolc évért, majd egy utolsó osztályfőnöki óra keretében idéztük fel a közösen átélt emlékeket – olvasható az intézmény közösségi oldalán. Ezt követően a ballagó diákok ünnepélyesen átvonultak az [...]
- Hirdetés -
