Amnesty: Sulyok Tamásnak mennie kell, de csak tisztességes eljárás után
A jogvédő szervezet nem vitatja, hogy Sulyoknak távoznia kell, mert soha nem emelte fel a szavát a hatalmi önkénnyel szemben, viszont őt is megilleti a tisztességes eljáráshoz való jog, így esetében ez a megfosztási eljárás végigvitele lenne.
- Hirdetés -
