Amnesty: Sulyok Tamásnak mennie kell, de csak tisztességes eljárás után

A jogvédő szervezet nem vitatja, hogy Sulyoknak távoznia kell, mert soha nem emelte fel a szavát a hatalmi önkénnyel szemben, viszont őt is megilleti a tisztességes eljáráshoz való jog, így esetében ez a megfosztási eljárás végigvitele lenne.

Amnesty: Sulyok Tamásnak mennie kell, de csak tisztességes eljárás után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!