43 millió forintra büntették a Molt, amiért nem szólt a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az esetleges bennfentes kereskedelmet nem vizsgálják
Megvizsgálták a helyzetet, beszerezték a szükséges információkat és azt követően döntöttek úgy, hogy nem indokolt a procedúra megindítása.
- Hirdetés -
