43 millió forintra büntették a Molt, amiért nem szólt a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az esetleges bennfentes kereskedelmet nem vizsgálják

Megvizsgálták a helyzetet, beszerezték a szükséges információkat és azt követően döntöttek úgy, hogy nem indokolt a procedúra megindítása.

43 millió forintra büntették a Molt, amiért nem szólt a Barátság kőolajvezeték leállásáról, de az esetleges bennfentes kereskedelmet nem vizsgálják

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!