A TEBÉSZ szerint Varga Mihályék szándékosan mentegetik az érintett Mol-vezetőket – a kisbefektetők feljelentést fontolgatnak. Miért tussolja el az MNB a Mol-vezetők bennfentes kereskedését? – kérdezik a kisbefektetők
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu