Navracsics Tibor azt kéri a gazdag fideszesektől, támogassák a jobboldali média működését
A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését – így véli Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa is. Mindketten ugyanazt a nyílt levelet tették közzé közösségi oldalaikon. A levélben az áll, hogy az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások […]
- Hirdetés -
