A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését – így véli Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa is. Mindketten ugyanazt a nyílt levelet tették közzé közösségi oldalaikon. A levélben az áll, hogy az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap