Rod Stewart rosszul lett koncertje közben, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz
Drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi az amerikai Utah-beli rajongók. Rod Stewart koncertje közben lett rosszul és oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz.
- Hirdetés -
