Rod Stewart rosszul lett koncertje közben, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz

Drámai pillanatoknak lehettek szemtanúi az amerikai Utah-beli rajongók. Rod Stewart koncertje közben lett rosszul és oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz.

Rod Stewart rosszul lett koncertje közben, oxigénpalackra volt szüksége a folytatáshoz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Borsonline - Sztár

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!