Szombat reggel elhagyta a börtönt Lakatos Brendon, aki egykor a hazai közösségi média trash tartalmainak egyik legismertebb alakja volt. Szabadulását élő videóban közvetítették közvetlenül a büntetés-végrehajtási intézet kapujától, ahol már várta őt egy kisebb társaság – zenei aláfestéssel, vodkával és egy köteg készpénzzel. A helyszínről egy Mercedes vitte tovább, miközben a jelenetről készült felvételek gyorsan […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap