A Tisza javaslata a Fidesz- és a KDNP-frakció mintegy felét eltüntetné az Országgyűlésből
Magyar Péter jelentette be, tizenkét évben maximalizálnák a képviselői mandátumokat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Magyar Péter jelentette be, tizenkét évben maximalizálnák a képviselői mandátumokat.
- Hirdetés -