A Tisza javaslata a Fidesz- és a KDNP-frakció mintegy felét eltüntetné az Országgyűlésből

Magyar Péter jelentette be, tizenkét évben maximalizálnák a képviselői mandátumokat.

A Tisza javaslata a Fidesz- és a KDNP-frakció mintegy felét eltüntetné az Országgyűlésből

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!