Már csak egy platformon nem érhető el a Diablo IV, de ez nagyon hamar megváltozhat
Már mindenki sejti, hogy úton van a port, de még mindig csak szivárgásokból tájékozódunk. A Blizzard továbbra is hallgat.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Már mindenki sejti, hogy úton van a port, de még mindig csak szivárgásokból tájékozódunk. A Blizzard továbbra is hallgat.
- Hirdetés -