A Microsoft új bejelentésének senki sem fog örülni, ismét drágulnak az Xbox konzolok

Újabb áremelésre készül a Microsoft az Xbox konzolcsaládban. A vállalat bejelentette, hogy augusztus elejétől több Xbox Series modell ajánlott fogyasztói ára is emelkedik, ami már nem az első hasonló lépés mostanában.

A Microsoft új bejelentésének senki sem fog örülni, ismét drágulnak az Xbox konzolok

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!