Megszűnhet a Megafon, távozhat az utolsó munkavállaló is

A Media1 értesülései szerint pénteken megszűnik az utolsó munkavállaló jogviszonya is a Megafonnál, így a kormánypárti online kommunikáció egyik legismertebb szervezetének működése gyakorlatilag ellehetetlenülhet. A háttérben tömeges leépítések, az irodák felszámolása és a finanszírozási nehézségek állnak.

Megszűnhet a Megafon, távozhat az utolsó munkavállaló is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PécsiStop

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!