Kábítószer, verekedés és ittas vezetés miatt intézkedtek a rendőrök Békésben

Kábítószerrel kapcsolatos ügy, erőszakos konfliktus, gyorsan felderített lopás és egy ittas sofőr is szerepel a Békés vármegyei rendőrség legfrissebb eseményei között. Az elmúlt napok rendőrségi intézkedései több települést is érintettek, Vésztőtől Kunágotáig. A Szeghalmi Rendőrkapitányság rendőrei 2026. június 23-án 14 óra 30 perc körül egy személygépkocsit és annak utasait ellenőrizték Vésztőn. Az igazoltatás során felmerült a gyanúja annak, hogy az egyik utas kábítószert fogyasztott. Mikor a rendőrök átvizsgálták a ruházatát, kábítószergyanús anyagot is találtak nála. A gyorsteszt megerősítette, hogy a férfi tiltott szert fogyasztott, ezért kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt büntetőeljárás indult ellene. Egy szóváltást követően lapáttal kétszer is megütötte […] A Kábítószer, verekedés és ittas vezetés miatt intézkedtek a rendőrök Békésben nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

Kábítószer, verekedés és ittas vezetés miatt intézkedtek a rendőrök Békésben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!