Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Tanév közben költöztetik a javítóintézetis gyerekeket

Január óta hetven fiatalt helyeztek át Aszód, Nagykanizsa és Debrecen között, a legtöbbet a debreceni intézményből. A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága szakmai okokra hivatkozik, de a dolgozók nem értik a döntéseket.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu