Gyerekeket és pedagógust is díjaztak a Liszt tanévzáróján

Magyar Andrea igazgató zárta be tegnap a Szent István-templomban a Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája 2025/2026-os tanévét, melyet a gyerekek hangos ovációval fogadtak. Az iskola 316 diákja közül 51-en jeles, míg 82-en kitűnő bizonyítványt vihettek haza, s 39 nyolcadikos búcsúzott az intézménytől.

Gyerekeket és pedagógust is díjaztak a Liszt tanévzáróján

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!