Díjátadóval zárult az évad a Pécsi Nemzeti Színházban
Június 7-én, a nagy sikerű Chicago musicallel zárta a 2023/2024-es évadot a Pécsi Nemzeti Színház. Több mint százezer néző volt kíváncsi az előadásokra 90 százalékos látogatottság mellett, közölte az intézmény. A nézőknek egész évadban módjuk volt megváltott színházjegyükkel, illetve bérletükkel leadni szavazataikat kedvenc hölgy- és férfi előadóművészükre.Az online szavazatok összesítése után a legtöbb voksot az ÉVAD HÖLGY ELŐADÓJA címre STUBENDEK KATALIN színművész, az ÉVAD FÉRFI ELŐADÓJA címre pedig TAKARÓ KRISTÓF színművész kapta.A díjazott művészeket Lipics Zsolt igazgató köszöntötte.Sorsolás történt a szavazó Nézők között is.A PTE BORBIRTOK 2020-as Summa cuvée borát Schváb Ferenc vehette át.A művészek teljesítményét a telt házzal egybegyűlt közönség ismételten szűnni nem akaró vastapssal köszöntötte.
- Hirdetés -
