A fizikatanárok majdnem harmada eltűnt hét év alatt

Hét év alatt több mint ötödével csökkent a természettudományos tárgyakat (fizika, biológia, kémia, földrajz) tanító, főállású pedagógusok száma a magyar közoktatásban, derül ki a Köznevelési Információs Rendszer (KIR) adataiból. A legnagyobb visszaesés a fizikatanároknál látszik, de a többi természettudományos területen sem adnak okot bizakodásra a számok.

A fizikatanárok majdnem harmada eltűnt hét év alatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!