Kikapcsolod a klímát, ha elmész otthonról? Akkor te is feleslegesen költesz a szakértő szerint
A nyári kánikulában sokan felteszik a kérdést: vajon költséghatékonyabb-e bekapcsolva hagyni a légkondicionálót távollétünkben, vagy jobb inkább kikapcsolni? A szakértő válaszol.
- Hirdetés -
