Dúl a szerelem a Destiny 2-ben, pontosabban csak dúlna, ha...
Destiny 3 sehol, bezzeg egy randiszimulátoros Destiny az nagyon jó lett volna. Ja, várj!
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Destiny 3 sehol, bezzeg egy randiszimulátoros Destiny az nagyon jó lett volna. Ja, várj!
- Hirdetés -