F1: George Russell nyerte az Osztrák Nagydíjat
A szombati időmérőn aratott sikere után a vasárnapi Forma–1-es Osztrák Nagydíjat is megnyerte George Russell. A Mercedes brit pilótája idei második futamgyőzelmét húzta be. A dobogóra még Max Verstappen és a pontversenyt vezető Kimi Antonelli fértek fel.
- Hirdetés -
