„Kulcskérdés a jövő energiaellátásában” – Kapitány István fontos bejelentést tett, létrejött a megállapodás
Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására – írta Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebook-oldalán, amit az MTI szúrt ki.
- Hirdetés -
