Margit hercegnőnek volt egy szokása, amit Erzsébet egyszerűen képtelen volt elviselni: rendszeresen vitáztak miatta

Bár II. Erzsébet királynő és húga, Margit hercegnő egész életükben szoros kapcsolatot ápoltak, személyiségük és életfelfogásuk szinte mindenben különbözött egymástól. Míg az egyikük a fegyelem és a kötelességtudat megtestesítője volt, a másik ösztönösen vonzódott a szabadsághoz és a társasági élethez, ez pedig megnehezítette a mindennapjaikat.

Margit hercegnőnek volt egy szokása, amit Erzsébet egyszerűen képtelen volt elviselni: rendszeresen vitáztak miatta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femcafe.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!