Magyar Péter több tucat helyettes államtitkárt mentett fel, még többet nevezett ki – de volt, akit megtartott
Komoly személyi átalakításokat hajtott végre az államigazgatásban Magyar Péter: a kormányfő tizenhárom minisztériumban összesen huszonhét helyettes államtitkárt mentett fel, miközben ötvenhárom új vezetőt nevezett ki a pozíciókba. A péntek esti Magyar Közlönyben megjelent határozatokból az is kiderül, hogy a kabinet tizenegy magas rangú tisztviselőt vett át a korábbi Orbán-kormánytól.
- Hirdetés -
