Hiába törölték el a hatósági üzemanyagárat, a benzinkutak szerint még évekig ihatjuk a levét
Bár a hatósági üzemanyagár korszaka lezárult, a benzinkutak jelzései alapján a piaci helyzet továbbra sem normalizálódott. A kisebb töltőállomások június 26-i demonstrációja újból rávilágított a hónapok óta tartó feszültségre. A szakemberek szerint a hazai üzemanyag-hálózatot olyan mélyütés érte, amiből évekig eltarthat a felépülni.
- Hirdetés -
