Hiába törölték el a hatósági üzemanyagárat, a benzinkutak szerint még évekig ihatjuk a levét

Bár a hatósági üzemanyagár korszaka lezárult, a benzinkutak jelzései alapján a piaci helyzet továbbra sem normalizálódott. A kisebb töltőállomások június 26-i demonstrációja újból rávilágított a hónapok óta tartó feszültségre. A szakemberek szerint a hazai üzemanyag-hálózatot olyan mélyütés érte, amiből évekig eltarthat a felépülni.

Hiába törölték el a hatósági üzemanyagárat, a benzinkutak szerint még évekig ihatjuk a levét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!