Mint ahogy arról a Blikk is beszámolt, hogy egy ceglédi kisboltban a nagy melegre való tekintettel extra hűtési díjat számolnak fel a hűtött italokra, a helyi vendéglátás egy másik szereplője viszont úgy döntött, visszavágnak. A ceglédi Mákvirág Bisztro tulajdonosai nemhogy nem kérnek plusz pénzt a hűtésért, de egyenesen csökkentették a hideg frissítők árát. Olvasónk is jót nevetett az italhűtőre ragasztott feliraton.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk