A ceglédi étterem fricskával vágott vissza a hűtési díjat felszámoló kisboltnak, jót nevettünk rajta

Mint ahogy arról a Blikk is beszámolt, hogy egy ceglédi kisboltban a nagy melegre való tekintettel extra hűtési díjat számolnak fel a hűtött italokra, a helyi vendéglátás egy másik szereplője viszont úgy döntött, visszavágnak. A ceglédi Mákvirág Bisztro tulajdonosai nemhogy nem kérnek plusz pénzt a hűtésért, de egyenesen csökkentették a hideg frissítők árát. Olvasónk is jót nevetett az italhűtőre ragasztott feliraton.

A ceglédi étterem fricskával vágott vissza a hűtési díjat felszámoló kisboltnak, jót nevettünk rajta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!